6 Yarış Uygulaması (Kayıtlı kullanıcılarımız Yüklemeler'den indirebilir. Deneme amaçlı; bize ulaştığınızda 1 haftalık serbest kullanım verilmektedir.)

       Geliştirdiğimiz ve herkesin kendi bilgisayarında kullanarak kendi analiz ve değerlendirmelerini yapabileceği bir uygulamadır. Uygulamanın verilerinin güncellemesi ilgili sayfasından sağlanmaktadır. Uygulamada günlük bülten ve Koşan atların ilgili verileri yer almakta ve bu verilere göre kullanıcılar koşan atlarla ilgili kendi yorumlarını oluşturabilirler.

      Temel Fonksiyonları; günlük koşu bilgileri, kim kimi hangi yarışta geçmiş, grafiksel analizlerdir. Bu uygulamada  puanlama  yapılmamaktadır. Mümkün olduğunca kullanıcıların kendi değerlendirmelerine önem verilmiştir.

 

 

    Kullanıcı adı ve parolanızı girdikten sonra istenilen güne ait tarih ve ilgili yarış pisti seçilir. İlgili koşu seçildikten sonra bu koşuda koşan atların dereceleri görüntülenir. Burada işin güzelliği, seçilen atın mevcut koşuda koşan diğer atları geçtiği veya geçildiğinin de ilgili koşularında görüntülenmesidir.

   Dilerseniz O günkü programda yer alan atların koşularını ve ilgili derece ve kilo bilgilerini görsel olarakta görüntüleyebilir, zoomlayarak inceleyebilir, ideal eğride karşılaştırık çizgisel olarak da değerlendirebilirsiniz.

 

 

Zoomlayarak

 

 

İdeal eğri

 

 

Veya son 70 gün içinde koşupta, ilk beşte yer aldığı koşu derece bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

 

 Kardeş sitemiz altili.ws 'den de bize ulaşabilirsiniz.